KRNOV | Krnovská kavárna Malé Café od pondělí bude mít otevřeno pro všechny. Nebudou rozlišovat očkované a neočkované. Oznámili to na své facebookové stránce.

Foto: Facebook – CafeBar Malé Café

Od pondělí 22. listopadu 2021 se zpřísňují opatření v boji proti koronaviru. Rozhodla o tom česká vláda a Ministerstvo zdravotnictví vydalo patřičná opatření. Do restaurací, kaváren, využívat služby mohou jen očkovaní a osoby po prodělané nemoci. Krnovská kavárna Malé Café bude mít otevřeno pro všechny.

„Někdo rozhodl, že k nám můžete od pondělka jen pokud jste očkováni. Tak to už teda NE! Malé Café je tady pro všechny, co mají rozum. Takže nás nezajímá, jestli jste očkováni, testováni nebo po nemoci. Vy sami rozhodujete o tom, jestli k nám zajdete a dáte si kafe, dezert, punč nebo jídlo. Už se vás nebudeme ptát na testy nebo očkování, ale opět na to, jak se máte a co si dáte. Stát nás všechny (nás i vás) hodil do pytle, zauzloval a hodil přes palubu. Takže se o sebe postaráme sami, musíme plavat a nadechnout se,“ informovala kavárna na své facebookové stránce.

„Je čas Vánoc a my vám jej uděláme co nejhezčí budeme moct. V domečku před Malé Café si můžete vychutnat punč, svařák nebo jiné míchané horké nápoje. V Malé Café bez nepříjemných otázek navíc ještě spousty dalších vám známých věcí,“ dodala kavárna.

 

Foto: Facebook – CafeBar Malé Café