MALÁ MORÁVKA | Den obce v Malé Morávce na Rýmařovsku nabídne kapelu O5&Radeček a zábavnou pirátskou show pro děti s Jackem Sparrowem.

Foto: plakát akce

V Malé Morávce na Rýmařovsku se připravuje tradiční obecní slavnost, která se uskuteční v místním areálu fotbalového hřiště FC Kovárna v sobotu 5. srpna 2017. Už od 9 do 13 hodin si příznivci fotbalu zahrají turnaj v malé kopané o pohár starosty obce Malá Morávka. Půlhodinu po jedné hodině odpoledne se vyhlásí výsledky a slavnostně se zahájí slavnosti.

Nejenom děti od 14 hodin čeká pestrá zábava – pirátská show s Jackem Sparrowem a představení sokolníků. Od 16 hodin zahraje cimbálová muzika. Sedmnáctá hodina přinese prezentaci Horské služby ČR, která předvede ukázku své techniky a výuku slaňování.

Od 18 hodin se můžete těšit na kapelu O5&Radeček, večer pak od 20 hodin na taneční zábavu s živou hudbou. Po celý den je na obecní slavnost vstup zdarma. Souběžně s hlavním programem bude v areálu hřiště probíhat další doprovodný program – skákací hrad, malování na obličej, jízda na koni a mnoho dalšího.