MSK | Finanční úřad pro Moravskoslezský kraj proto s cílem pomoci občanům s podáním přiznání od pondělí  23. ledna  do  středy 1. února  rozšiřuje  úřední hodiny.

Foto: ilustrační Pixabay

V období od pondělí  23. ledna 2023 do středy 1. února 2023  je možné se obracet na  zaměstnance finančního úřadu na územních pracovištích v Ostravě, v Karviné, v Havířově, v Novém Jičíně, v Kopřivnici, v  Opavě, v Hlučíně, ve Frýdku – Místku, v Třinci, v Krnově a v Bruntále  osobně  i telefonicky  v těchto časech:

PONDĚLÍ a STŘEDA 8:00 – 17:00
ÚTERÝ a ČTVRTEK 8:00 – 15:30
PÁTEK 8:00 – 13:30

 

Zaměstnanci finančního úřadu se občanům ve věci daně z nemovitých věcí věnují také na pracovištích v Orlové, v Bohumíně, v Českém Těšíně,  ve  Frýdlantu nad Ostravicí a   ve Fulneku, zde však pouze v úředních dnech (pondělí a středa) od 08:00 do 17:00 hodin. 

S cílem usnadnit občanům podání přiznání k dani z nemovitých věcí přivítali v lednu úředníky finančního úřadu také na třech obecních úřadech, a to v obcích  Nižní Lhoty, Vítkov a Vřesina u Opavy.  Na každém z těchto míst daňoví úředníci poskytli konzultace k vyplnění přiznání, informace a tiskopisy desítkám až stovkám občanů vyjmenovaných i přilehlých obcí, kteří stále dávají přednost osobnímu kontaktu.   

Osobně je možné konzultovat správnost vyplněného daňového přiznání  se zaměstnanci finančního úřadu rovněž 26. ledna 2023 od 8:00 do 16:30 hodin  na Obecním úřadě v Raškovicích.

Zdroj: Finanční správa