JINDŘICHOV (FOTO) | Dvacet mužstev si přijelo zahrát fotbal do Jindřichova ve Slezsku. Konal se tam čtyřiadvacátý ročník turnaje v malé kopané „LAGUNA CUP 2018“, který mediálně podporuje regionální zpravodajství STA Bruntálsko. Akce se uskutečnila v sobotu 7. července 2018.

Foto: Radek Vráblík

Tělovýchovná jednota Slezan v Jindřichově ve Slezsku uspořádala čtyřiadvacátý ročník turnaje v malé kopané pod tradičním názvem LAGUNA CUP 2018. Akce se uskutečnila na místním fotbalovém hřišti, o minulém víkendu, v sobotu 7. července 2018 od 9 hodin.

„Letošního ročníku se zúčastnilo 20 mužstev, jak z Jižní Moravy a Polska, tak i samozřejmě místní. Kvůli nevyhovujícímu termínu letošní ročník odřeklo šest mužstev, ale byly doplněny úplně novými, což nás mile překvapilo. Vše proběhlo bez větších komplikací,“ pochvalovala si letošní ročník turnaje v malé kopané spolupořadatelka Aneta Krkošková.

Na programu bylo připraveno nejenom sportovní klání, ale po vyhlášení výsledků následovala diskotéka a ohňostroj. Nechybělo ani bohaté občerstvení, a to po celý sportovní den. Akci každoročně mediálně podporuje Studio STA – multimediální agentura o.p.s.

 

VÝSLEDKY TURNAJE V MALÉ KOPANÉ

Velké finále:

  1. místo: HOSPŮDKA U PEPANA
  2. místo: FC HLAVÁČEK
  3. místo: ČERVENÝ BALET, DŘEVÁCI

Malé finále:

  1. místo: CHACHARS
  2. místo: GLORY PYJUSCI
  3. místo: DO KVALITY, RIO MARE
JANA KRÁLOVÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.