KRNOV | V sobotu 19. listopadu 2022 krátce po 22:30 hodině došlo na krnovském obchvatu v místě křižovatky s ul. Petrovická k dopravní nehodě dvou osobních automobilů.

Foto: Hasiči Krnov-Kostelec

„Ošetřovali jsme dvacetiletého muže se středně těžkým poraněním hrudníku, jednatřicetiletou ženu, která měla totožné zranění. Třiatřicetiletý muž měl lehké poranění dolní končetiny. Všichni po poskytnutí přednemocniční neodkladné péče transportováni do krnovské nemocnice – urgentní příjem a chir. ambulance,” sdělil Lukáš Humpl, tiskový mluvčí ZZS MSK.

„K místu události byly vyslány všechny základní složky IZS. Za jednotky požární ochrany naše dobrovolná jednotka a profesionální jednotka ze stanice Krnov. V havarovaných vozidlech cestovaly tři osoby, které skončily v péči zdravotníků,” informují na svých stránkách Hasiči Krnov-Kostelec.

„Na místě zasahovaly obě krnovské jednotky, profesionální i dobrovolná. Střetla se dvě osobní vozidla, tři lidé byli zraněni, hasiči poskytovali předlékařskou první pomoc. Sorbentem zasypali drobný únik provozních kapalin. Zásah byl ukončen v jednu hodinu v noci,” uvedl Jakub Kozák, velitel čety HZS Moravskoslezského kraje.

Foto: Hasiči Krnov-Kostelec

Foto: Hasiči Krnov-Kostelec