KRNOV | Krnovská společnost Alfa plazma v srpnu oficiálně zahájila provoz nového moderního centra pro odběr krevní plazmy a má za sebou první 4 měsíce provozu.

Zdroj: Alfa plazma s.r.o.

„Nesmírně si vážíme podpory a důvěry dárců, kterou nám od samého začátku věnovali. Díky štědrosti a laskavosti se již více než 500 lidí stalo důležitou součástí naší dárcovské komunity. S jejich pomocí jsme se stali mostem mezi těmi, kteří pomoc potřebují, a těmi, kteří chtějí pomáhat,“ děkuje spoluzakladatel společnosti, krnovák, Pavel Macenauer.

Pokud byste zvažovali darovat i vy, rozhodně neváhejte, má to smysl! Pravidelné darování přináší kombinaci finančních náhrad vašeho času, dobrého skutku a přehledu o svém zdravotním stavu.

Pravidelné darování krevní plazmy je vstupní branou k lepšímu zdraví

První návštěva centra zahrnuje důkladné vstupní lékařské vyšetření, které zjišťuje, zda jste vhodní pro darování plazmy. Získáte tím základní přehled o své zdravotní kondici. Zdravotní prohlídka probíhá před každým dalším odběrem, a to včetně analýzy krevního obrazu, což poskytuje průběžný přehled o vašem zdraví. Umožňuje to odhalení možných problémů dříve, než se stanou vážnějšími.

Plazma centrum můžete navštívit na adrese Kasárenská 7, Krnov, v areálu Nová Kasárna (u supermarketu Billa). Doporučujeme si však Vaši návštěvu objednat na www.alfaplazma.cz/registrace nebo na telefonu tel.: +420 777 367 595.

Zdroj: Alfa plazma s.r.o.

Zdroj: Alfa plazma s.r.o.

Zdroj: Mediální prezentace – Alfa plazma s.r.o.