KRNOV | Krnovská nemocnice se připojuje k městům a obcím v kraji a také ruší tradiční setkání zaměstnanců při příležitosti rozsvícení vánočního stromu v areálu nemocnice, které se mělo uskutečnit v příštím týdnu. V příštím týdnu se neuskuteční ani oblíbená akce – Mikuláš pro děti zaměstnanců.

FOTO:  SZZ Krnov

„Nikoho z nás to netěší. Ale nemocnice se plní pacienty s Covidem. Další bohužel zřejmě přibudou. Nakažených a v karanténě je i několik zaměstnanců. Proto nechceme situaci zhoršovat. Prioritou je zajistit poskytování akutní péče lidem z našeho regionu a udržet v chodu ambulance,“ sdělil ředitel SZZ Krnov Ladislav Václavec.

Vedení nemocnice se rozhodlo zrušit také tradiční ples, který se měl konat v únoru. „Zorganizovat ples není levnou záležitostí. Přijde nám nefér, abychom si pronajali sál, zarezervovali vystoupení kapely, moderátora a následně vše odvolávali. Z toho důvodu se ples neuskuteční. Dobrou zprávou je, že se nejen zaměstnanci, ale také veřejnost dočká v příštím roce řady akcí spojených s naší nemocnicí, která bude slavit 110 let provozu. Většinu z nich plánujeme na letní měsíce,“ dodal ředitel Ladislav Václavec.

Zdroj: SZZ Krnov