KRNOV (FOTO) | Sdružené zdravotnické zařízení v Krnově, jehož nedílnou součástí je krnovská nemocnice, oslavilo 110 let provozu. Na podiu vystoupil písničkách Jaromír Nohavica a kapela BT Nova.

Foto: STA Bruntálsko – Radek Vráblík

Současní a bývalí zaměstnanci nemocnice, členové integrovaného záchranného systému z regionu a významní hosté oslavili 110 let provozu Sdruženého zdravotnického zařízení v Krnově. Kulturní akce se uskutečnila v areálu nemocnice v pátek 2. září 2022.

Svůj talent tam předvedly děti ze Sportovní gymnastiky Krnov, představil se také silák Železný Zekon. Na podiu vystoupil známý písničkách Jaromír Nohavica. O večerní taneční zábavu se postarala kapela BT Nova.

„Oslavy naší krnovské nemocnice se vydařily. Jsem rád, že se všichni příjemně bavili. Děkuji zdravotníkům, lékařům a všem našim zaměstnancům, že se podílí na rozvoji nemocnice a pečují o naše pacienty. Letos už odstartovaly velké investice do rozvoje nemocnice. Pokračovat budou i příští rok. Na několik zásadních projektů se nám podařilo získat 150 milionů korun z dotačního titulu REACT. Další desítky milionů korun nám na rozvoj poskytne náš zřizovatel, Moravskoslezský kraj,“ řekl ředitel krnovské nemocnice a senátor Parlamentu ČR Ladislav Václavec.

Podívejte se na fotoreportáž z oslav krnovské nemocnice!