KRNOV | Vážná nehoda se stala v úterý odpoledne v prostoru křižovatky ulic Partyzánská a Mahenova v Krnově, kde chlapec vyběhl z poza zadní části v protisměru stojícího linkového autobusu a bezprostředně vběhl řidiči do jízdní dráhy. Chlapec byl následně převezen sanitním vozidlem k lékařskému vyšetření.

Foto: ZZS MSK

V půl čtvrté odpoledne posledního říjnového dne došlo k dopravní nehodě, a to v prostoru křižovatky ulic Partyzánská a Mahenova v Krnově. „Místnímu čtyřiačtyřicetiletému  muži, který řídil osobní motorové vozidlo tovární značky VW Passat, vyběhlo z poza zadní části v protisměru stojícího linkového autobusu dítě a bezprostředně mu vběhlo do jízdní dráhy,“ informoval mluvčí policie René Černohorský.

„I přes intenzivní brždění došlo ke střetu přední části automobilu s tělem 9letého místního chlapce, který byl následně převezen sanitním vozidlem k lékařskému vyšetření, k ošetření a k hospitalizaci do krnovské nemocnice na pozorování. Ke zranění řidiče vozu nedošlo, orientační dechová zkouška u něj vyzněla negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 50 tisíc korun,“ řekl závěrem Černohorský.