BRUNTÁL | Již po třetí se městu Bruntál podařilo získat dotaci, která byla letos využita na velký sál kina. Celkové náklady rekonstrukce činí 681 279 korun, z toho 50 % dotace.

Foto: MěÚ Bruntál

V minulém týdnu úspěšně proběhla dodavatelskou firmou výměna reprobeden a zesilovačů, instalace a nastavení zvukového systému, instalace nového plátna, maskovací opony a výměna zvukového procesoru za nový Dolby CP750. Původní ozvučení z velkého sálu bylo přesunuto pro malý sál kina.

Velké poděkování patří provozovateli kina firmě JP. Factoring s. r. o., která odborně a technicky řídila celou modernizaci, tak jako tomu bylo i v minulých letech při digitalizaci velkého a později i malého sálu.

Město Bruntál má zájem na tom, aby prostředky, které jsou investovány do kina, byly co nejlépe využity, tak aby rostla jeho návštěvnost, programová nabídka, aby se návštěvníci z celého regionu Bruntálska rádi znovu do kina vraceli.

Zdroj: MěÚ Bruntál

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.