OPAVA, ČR | Do Opavy se vydejte za Kukuřičáky. Najdete tam jedno z pětadvaceti kukuřičných bludišť v ČR. Budete tak mít o zábavu postaráno, dokonce i s celou rodinou.

Foto: Kukuřičáci.cz

V létě do Opavy nemusíte jezdit například jen na nákupy anebo při horkém počasí se zchladit někde u vody. Výlet si můžete zpříjemnit hned ideální zábavou. Kukuřičná bludiště jsou skvělým tipem nejen na víkend pro děti i dospělé. Zažijete netradiční dobrodružství v přírodě na čerstvém vzduchu, procvičíte si své mozkové závity a orientační smysl.

Najdete je na 25 místech České republiky. Jedno takové je i v Opravě! Nachází se necelý jeden kilometr od zastávky Opava, Psychiatrická léčebna. Parkovat můžete přímo u vstupu do bludiště. Bludiště z kukuřice jsou různě velká s rozlohou okolo jednoho hektaru. To opavské má trasu dlouhou 2 kilometry a 800 metrů. Časová náročnost se pohybuje v rozmezí od 40 do 50 minut. Do bludiště můžete s kočárky i s pejsky na vodítku.

Od 1. do 18. srpna 2017 je v pondělí až pátek otevřeno od 10 do 20 hodin, o víkendu od 9 do 20 hodin. Od 19. do 31. srpna 2017 je v pondělí až pátek otevřeno od 10 do 19 hodin, o víkendu od 9 do 19 hodin. Těší se tam na vás Kukuřičáci!

Podrobnější informace najdete zde…