OPAVSKO | Nečum na mě! Je mi to jedno! Nneny to perfektnýýý? Populární hlášky Adolfeena můžete brzo slyšet v Opavě. DJ Roxtar s oblíbeným plyšovým maňáskem delfína za vámi přijede už 18. června 2021. Potkat se s ním můžete v OC Breda & Weinstein.

Foto: Facebook – Adolfeen

DJ Roxtar, vlastním jménem Dominik Turza, má plyšového maňáska delfína Adolfeena. Natáčí s ním videa a skrz něho prezentuje své songy. Také má svůj pořad Nečum na mě show na Prima COOL.

Potkat se s nimi můžete v opavském OC Breda & Weinstein v pátek 18. června 2021. S Adolfeenem se tam budete moci vyfotit a koupit si jeho propagační materiály (trička, kšiltovky, nálepky, ponožky, roušky, odznáčky apod.). Ke každému nákupu dostanete zdarma i speciální fotku, kterou vám rád osobně podepíše.

Platit se dá pouze v hotovosti. Akce se bude řídit aktuálními protiepidemickými opatřeními. Přesné místo v OC Breda & Weinstein pořadatelé upřesní i v závislosti na počasí.

Událost na Facebooku najdete zde!

 

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.