KRNOV | Kontrola očima zákazníků, i tak by se dal označit takzvaný Mystery Shopping. Jedná se o metodu, která je založena na simulovaném nákupu. Ten má odhalit případné nedostatky v prodeji či v komunikaci se zákazníkem. A právě taková kontrola se uskutečnila v polovině července v Turistickém informačním centru Krnov.

Foto: MěÚ Krnov

„Přihlásili jsme se do Mystery Shoppingu zadaného agenturou CzechTourism, jejímž základním cílem je propagace České republiky u nás i v zahraničí,“ vysvětlila vedoucí odboru strategické rozvoje Monika Vyležíková s tím, že výsledkem kontroly byla úspěšnost 97, 62 procenta. „Mám radost, že nová pracovnice, která v tu dobu v TIC byla, a která nastoupila teprve 1. června, vše zvládla na jedničku,“ dodala.

„Tajná agentka“ do informačního centra zavítala v úterý 17. července po jedenácté hodině. „Z pobočky mám velmi dobrý pocit. Pracovník se mi snažil najít vhodný, zajímavý program. Doporučil mi místa, kam by se v dešti dalo zajít. Předal mi také brožury a názorně mi ukázal cestu. Centrum disponuje množstvím materiálů i k zakoupení, rozhodně bych si vybrala,“ uvádí ve svém hodnocení, které uzavírá slovy: „Pobočku bych rozhodně doporučila. Známí by dostali vyčerpávající informace, mohli by si odnést materiály zdarma.“

V loňském roce služby TIC využilo 51 tisíc lidí a zájem o ně každoročně stoupá. Kromě informací či prodeje propagačních předmětů nabízí také výpůjčky sportovního a jiného vybavení nebo prohlídky radniční věže. Jednou z posledních novinek je soubor stolních her nazvaný Krnovské toulky pro kluky a holky, který si zájemci mohou koupit za 129 korun. V letních měsících má TIC otevřeno každý všední den od 8 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 13.hodin a v neděli od 10 do 13 hodin.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.