HORNÍ BENEŠOV | Speciální Euroklíč pro zdravotně postižené a rodiče s dětmi můžete získat také v Horním Benešově na Bruntálsku. Už od tohoto čtvrtka 10. srpna 2017 v 17 hodin. Čeká na vás v místním informačním centru.

Foto: ilustrační – Pixabay

K čemu je dobrý Euroklíč? Euroklíč je speciální klíč určený osobám se sníženou schopností pohybu a orientace. Otevírá sociální zařízení, výtahy a schodišťové plošiny na úřadech, školách, kulturních, sportovních a zdravotnických zařízeních, na benzinových pumpách či v obchodních centrech. V Evropě je registrováno přes milion vydaných euroklíčů, které umožňují přístup do přibližně sto tisíc sociálních a technických zařízení.

Euroklíč v Moravskoslezském kraji

Držitelé průkazu TP, ZPT, ZPT/P, diabetici, stomici, onkologičtí pacienti, lidé trpící roztroušenou sklerózou, Parkinsonovou chorobou, nespecifickými střevními záněty (Crohnovou chorobou a ulcerózní kolitidou), močovými disfunkcemi a rodiče dětí do tří let, můžete získat zdarma EUROKLÍČ a zapojit se aktivně do projektu Euroklíč v Moravkoslezském kraji, který realizuje Národní rada osob se zdravotním postižením ČR za finanční podpory Moravskoslezského kraje a Ministerstva pro místní rozvoj ČR. Jde o mezinárodní projekt, který už více než čtvrt století pomáhá lidem se sníženou schopností pohybu ve vyspělých evropských zemích.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.