BRUNTÁL | Ve středu 22.září 2021 od 17:00 budou mít všechny děti jedinečnou možnost vyzkoušet si zdarma, jaké to je být hokejistou. HC Bruntál ve spolupráci s Českým hokejem pořádá na sportovním hřišti 1.ZŠ (Jesenická 10) akci v rámci Týdne hokeje. Kromě zážitku si každé dítě navíc s sebou domů odnese zajímavý hokejový dárek. V případě špatného počasí proběhne akce v tělocvičně 1.ZŠ.

Týden hokeje je série sportovních akcí pro děti ve věku 4–8 let a jejich rodiče, kterým se naskytne unikátní příležitost seznámit se s hokejovým prostředím. Pro děti je připraven zábavný program, rodiče zde získají podrobné informace o tom, co obnáší mít doma malého hokejistu a jaký je přínos ledního hokeje pro fyzický a osobnostní rozvoj dětí.

Pro účastníky Týdne hokeje je pak připravena ještě další výhoda. Každé dítě, které se na akci přihlásí do projektu Pojď hrát hokej a klub ho následně zaregistruje do Českého hokeje (Český svaz ledního hokeje z. s.), získá poukaz v hodnotě 1500 Kč na nákup hokejové výstroje.

Zdroj: MěÚ Bruntál