OSTRAVA | V pátek 29. listopadu 2019 v čase 18 hodin se uskuteční fotbalové utkání 18. kola Fortuna ligy mezi mužstvy FC Baník Ostrava a SFC Opava.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

Z bezpečnostního pohledu toto derby patří k vysoce rizikovému utkání. Diváky hostujícího celku přiveze vlakový speciál na železniční zastávku Ostrava – Vítkovice v odpoledních hodinách.

V souvislosti s přesunem fanoušků na Městský stadion dojde v odpoledních hodinách mezi 16:30 hodin až 17:30 hodin k omezení v dopravě. Proto lidem doporučujeme, pokud to bude možné, aby si v pátek odpoledne cestu přes Ostravu – Vítkovice naplánovali v jiném čase, případně zvolili náhradní trasu v jinou než uvedenou dobu. V době přesunu fanoušků bude zapotřebí uzavřít komunikaci včetně křižovatek v okolí Městského stadionu.

Krajské ředitelství policie Moravskoslezského kraje připravilo v souvislosti tohoto derby bezpečnostní opatření, do kterého bude nasezen adekvátní počet policistů, ale i antikonfliktní tým. Opatření také bude v součinnosti s dalšími krajskými ředitelstvími. Celá akce bude pod dohledem policejního vrtulníku.

Zdroj: Policie ČR

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.