BRUNTÁL | Město Bruntál bylo úspěšné v žádosti o dotaci v programu Moravskoslezského kraje Podpora turistických informačních center v Moravskoslezském kraji v roce 2020. Uspělo se žádostí o dotaci na projekt, nazvaný „Spolehlivé služby a vybavení informačního centra v Bruntále“.

Foto: MěÚ Bruntál

Projekt obsahuje dohody s brigádníky pro posílení otvírací doby informačního centra, výuku základů polského jazyka pro nové pracovníky infocentra, dále pořízení informačních venkovních stojanů a propagační tiskoviny pro děti.

Cílem projektu je zvýšit standard poskytovaných služeb v turistickém informačním centru v Bruntále pro město a široké okolí.

Cestovní ruch utrpěl v době pandemie vážné škody, ba na chvíli se úplně zastavil, proto je třeba jej podpořit a obnovit a v tomto má informační centrum svou nezastupitelnou funkci. Projekt se zaměřením na podporu cestovního ruchu bude nepochybně užitečný.

Zdroj: MěÚ Bruntál

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.