ČESKÝ KRUMLOV (FOTO) | V rámci České republiky se tentokrát přesuneme do jižních Čech. Zavítáme do překrásného Českého Krumlova. Středověké centrum města, které obklopuje meandry Vltavy, je od roku 1963 městskou památkovou rezervací a od roku 1992 je zapsáno na seznamu světového dědictví UNESCO.

Navštívit tam můžete také Státní hrad a zámek Český Krumlov, který patří nejen svou rozlohou, ale také architektonickou úrovní a kulturní tradicí, mezi nejvýznamnější památky středoevropské oblasti. V původní půdorysné dispozici, hmotové skladbě, interiérové instalaci i architektonickém detailu je dochován stavební vývoj od 14. do 19. století. Historické kouzlo města návštěvníky zaujme i pro rodinné výlety a společné procházky.

Podívejte se na fotografie Radka Vráblíka z Českého Krumlova. Více najdete zde www.zamek-ceskykrumlov.cz/cs.

RADEK VRÁBLÍK on EmailRADEK VRÁBLÍK on FacebookRADEK VRÁBLÍK on InstagramRADEK VRÁBLÍK on TwitterRADEK VRÁBLÍK on Wordpress
RADEK VRÁBLÍK
V roce 2011 založil společnost Studio STA – multimediální agenturu o.p.s. a spektrum nových médií. Mezi ně patří regionálně nejčtenější zpravodajský portál STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.