BRUNTÁL | Je čtvrtek ráno a králičci Bunny a Hopík spolu s přípavnou třídou čekají na děti z Mateřské školy Staré Město, zda by jim pomohly zachránit anglické Velikonoce. Banny totiž cestou domů do Anglie po návštěvě u Hopíka poztrácel kouzelná vajíčka. Bez kouzelných vajíček by nemohly začít v Anglii Velikonoce a anglické děti by nenašly žádné Bunnyho čokoládové vajíčko.

Foto: Anna Kodeda

S dětmi z mateřské školky jsme jeho ztracená kouzelná vajíčka našli a užili si při tom spoustu srandy a hravého učení. Bunny nás při tom naučil některá velikonoční anglická slovíčka, Hopík ukázal, jaké hry a soutěže mají v období Velikonoc děti v Anglii, a naše děti jim na oplátku přednesly české velikonoční písničky a říkanky. Závěrem Bunny vykouzlil svá čokoládová vajíčka i pro nás, aby i naše děti zažily nefalšované anglické velikonoční hledání, to vše z radosti za to, že mohl být s námi.

 

Ještě jednou Vám, děti, děkujeme za záchranu anglických Velikonoc a těšíme se na další hrátky s Vámi, řekli Hopík & Bunny z Jedničky.

Autor: Anna Kodeda, ZŠ Bruntál, Jesenická 10

Foto: Anna Kodeda

Foto: Anna Kodeda