BRUNTÁL | Policisté z bruntálského Obvodního oddělení v těchto dnech prověřují případ, který se stal mezi patnáctou a šestnáctou hodinou odpolední 30. října 2022 na ulici Příčné v Bruntále. Tam doposud neznámá osoba ukradla věci, finance a doklady z nezajištěného auta.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„V té době totiž dva muži ve věku osmačtyřiceti a dvaasedmdesáti let z Příbrami stěhovali různé věci do jednoho z bytových domů a přitom zanechali na parkovacím místě zdejší ulice zcela odemčené a nezajištěné osobní motorové vozidlo tovární značky Škoda Octavia. Toho využila doposud neznámá osoba a z vnitřních prostor automobilu odcizila mobilní telefon značky Samsung A50 modré barvy, pánskou peněženku zelenočervené barvy s finančními prostředky na hotovosti, různé osobní doklady a platební kartu, čímž byla způsobena celková hmotná škoda na majetku ve výši bezmála 20 tisíc korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele tohoto přečinu krádeže a přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku či k nálezu odcizených věcí a dokladů, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651.

top