BRUNTÁL | V těchto dnech se policisté z bruntálského Obvodního oddělení intenzivně zabývají případem, ke kterému došlo třicet minut po sedmnácté hodině odpolední 9. ledna letošního roku na parkovišti a následně v prostorách supermarketu na ulici Ruské v Bruntále.

Foto: ilustrační Policie ČR

„Jak bylo dosavadním prošetřováním a následně prověřováním zjištěno, tak ve výše uvedené době, za přítomnosti dalších osob, doposud neznámý muž bezdůvodně fyzicky napadl 35letého místního muže, a to dvěma ranami sevřenou pěstí do obličejové části hlavy,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

„Jakmile se poté napadený schoval do prodejních prostor dané provozovny, tak jej pachatel protiprávního jednání a chování doběhl, povalil jej na zem, za oblečení jej tahal okolo pokladní zóny supermarketu a poté z místa činu utekl neznámo kam.

Ke zranění s nutností lékařského vyšetření a ošetření nedošlo, rovněž nevznikla žádná hmotná škoda na majetku a v celé záležitosti se zjišťuje, zda byla naplněna skutková podstata přečinu výtržnictví a kdo a proč je oním neznámým agresorem,” řekl dále mluvčí.

Jakékoli pozitivní informace k dané věci, které by vedly k objasnění tohoto skutku, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651.