KRNOV | Velký a malý sál Střeleckého domu, v němž sídlí středisko volného času, bude místem letošního bálu města Krnova, který se uskuteční v pátek 1. února od 19.00 hodin a bude v karibském stylu.

Foto: Plakát akce

K tanci a poslechu zahraje skupina Kolorez, jejíž repertoár tvoří převzaté písně českých, slovenských a zahraničních kapel sahající od 60. let 20. stol. po současnou populární hudbu, návštěvníci se mohou těšit na ukázky latinskoamerických i klasických tanců nebo již tradiční zážitkový fotokoutek.

Letošní novinkou je také nabídka zážitků virtuální reality. Zájemci si budou mít možnost vyzkoušet tři hry – pozorovat podmořský svět v The Blu, Richie´s Plank Experience je zavede až do 80. patra výškové budovy a umožní překonat strach z výšek a s Tilt Brush budou kreslit rukou v prostoru, a to nejen běžnými štětci, ale třeba i efektním ohněm. „Jedná se o moderní systém virtuální reality HTC Vive, díky němuž se baví nejen ti, kteří se nacházejí ve virtuální realitě, ale i jejich okolí. Na velkoplošné obrazovce se totiž bude zobrazovat vše, co se ve virtuálním světě bude dít,“ uvedla Aneta Janoušková z odboru školství, kultury a sportu.

Vstupenka na ples, která zahrnuje i přípitek s rautem, stojí 390 korun. Předprodej v turistickém informačním centru začíná 14. ledna.

Zdroj: MěÚ Krnov