MSK | Poděkovat zdravotním sestrám za jejich práci a předat jim hodnotné ceny přišli moravskoslezský hejtman Ivo Vondrák a jeho náměstek pro zdravotnictví Martin Gebauer. Letos se vše kvůli hygienickým opatřením odehrálo v pátek 25. září bez diváků a hostů.

Foto: MSK

 

„Každý rok opakujeme, jak je pro nás práce zdravotnického personálu důležitá, ale myslím, že letos už si to uvědomili opravdu všichni. Měli jsme celou dobu obavy, jestli bude vůbec možné šestý ročník Moravskoslezské sestry uspořádat, a hledali jsme všechny možné varianty, abychom i letos mohli veřejně říct: Děkujeme! Jsem moc rád, že se to podařilo,“ uvedl hejtman Moravskoslezského kraje Ivo Vondrák, který nad šestým ročníkem ankety spolu s ministrem zdravotnictví a prezidentkou asociace sester převzal záštitu.

Přípravy a realizace samotné ankety trvaly půl roku. Od prvotních nominací, které vzešly z jednotlivých zdravotnických zařízení Moravskoslezského kraje, až po hlasování veřejnosti a finální vyhlášení a předání cen. „Jsme s našimi zdravotníky denně v kontaktu a vidíme, co pro nás všechny dělají. Jak jdou denně na hranu i za hranu svých sil. Mrzí mne, že kvůli okolnostem s covidem se nemohl konat tradiční galavečer s oceněním a vyhodnocením zdravotních sester. Jsem ale rád, že se podařilo poděkovat jim za jejich těžkou práci a předat jim památeční certifikáty i ceny, které si bezesporu zaslouží, osobně,“ dodal náměstek hejtmana pro zdravotnictví Martin Gebauer.

Zdroj: MSK

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.