BRUNTÁL | V těchto dnech policisté z bruntálského obvodního oddělení ve zkráceném přípravném řízení sdělili podezření z přečinu poškození cizí věci devětadvacetileté ženě z Bruntálu, která úmyslně poškodila zaparkované auto a balkónové dveře rodinného domu.

Foto: ilustrační – Pixabay

„Devětadvacetiletá žena chvíli po třetí hodině odpolední posledního říjnového dne úmyslně poškodila na ulici Nezvalové v Bruntálu zde zaparkované osobní motorové vozidlo a balkónové dveře rodinného domu, čímž způsobila celkovou hmotnou škodu na majetku ve výši 30 tisíc korun,“ informoval mluvčí policie René Černohorský.

„Případu předcházela slovní rozepře mezi výše jmenovanou podezřelou ženou a jejím bývalým pětatřicetiletým přítelem z Bruntálska, kdy na jeho automobil následně hodila kámen, který rozbil čelní sklo a poškodil karosérii a lak vozu. Dále ve stejné době a na stejném místě úmyslně rozbila balkónové dveře do domu rodinných příbuzných. Celá záležitost je nadále v prověřování ze strany bruntálských policistů a kriminalistů,“ řekl závěrem Černohorský.