HOŠŤÁLKOVY | Adventní čas je nekrásnějším obdobím v roce. Proto si pro vás Zámek Hošťálkovy společně s ČSOP z Města Albrechtice a Severskými pány připravil netradiční akci- Vánoční putování. V sobotu 8. prosince si můžete vychutnat v zámeckých komnatách komentované prohlídky o adventních tradicích,zvycích a poznáte postavy vánočních svátků.

Foto: Plakát akce

“Provedeme Vás adventem jak se patří. Poznáte tradice o kterých jste možná ještě ani neslyšeli. Celou atmosféru dotvoří netradiční občerstvení, které si můžete vychutnat třeba u vánočního kina nebo v dílničce, kde si můžete vyrobit tradiční přání či vánoční svícen. Tak tedy hurá na zámek nenechat advent náhodě, určitě i mnoho z dospělých neví, jak třeba vypal svatý Ambrož či svatá Barbora. Přijďte se podívat, jak vypadal tradiční vánoční stůl na vesnici či ve městě. Možná vás nějaké tradice zaujme natolik, že jí obnovíte i u vás doma. Věřte jsou opravdu krásné a vánoční čas pro vás bude ještě kouzelnější,” zve všechny Alena Křištofová z ČSOP Město Albrechtice a Andrea Šírová zámek Hošťálkovy.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfka zpravodajství.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.