VRBNO POD PRADĚDEM | Ve středu 18.října 2023 se uskutečnil 3. ročník národní soutěže Sportovní den mládeže s TAJV ve Vrbně pod Pradědem na venkovním multifunkčním hřišti Husova pro žáky základní školy a místní děti. Sportovní akce TAJV ve Vrbně pod Pradědem patřila mezi 250 semifinálových turnajů v České republice. Účastníci turnaje se utkali v soutěžním pětiboji, který byl složen z fotbalu, florbalu, házené, frisbee a tenisu.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Z celkového vítězství na turnaji se zaslouženě radoval tým „Žluťáci“, který byl tvořen z členů Lukáš Gabriel, Viktor Baláž, Alan Cigánek, Tereza Pištolová, Jindřich Remeš a Tomáš Dvořák. Finalisté postupového turnaje ve Vrbně pod Pradědem získali upomínkové diplomy a mnoho dalších sponzorských cen. Společně s oceněním obdrželi hráči z Vrbna pod Pradědem nominaci na závěrečný šampionát, Národní finále v Kladně, který se bude konat 9.12.2023 v Kladenské sportovní hale. Na Národním finále budou postupující finalisté reprezentovat zejména základní školu, město Vrbno pod Pradědem a Moravskoslezský kraj.

Sportovní den mládeže s TAJV ve Vrbně pod Pradědem byl zrealizován za podpory města Vrbno pod Pradědem a partnerů soutěže.

Jan Váňa, Organizátor soutěže
Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem
top