MĚSTO ALBRECHTICE | Albrechtičtí policisté zasahovali na ulici Zahradní ve Městě Albrechticích. Po vzájemné slovní rozepři měl sedmapadesátiletý muž v obývacím pokoji rodinného domu bodnout nožem svou družku. Tragédie se odehrála v pátek 14. července ve večerních hodinách. 

Foto: ilustrační – Pixabay

Vážně zraněná žena skončila v krnovské nemocnici a musela být operována. „Ve večerních hodinách jsme v Městě Albrechticích ošetřovali jednapadesátiletou ženu s bodným poraněním břicha. Pacientka byla při vědomí. Po poskytnuté přednemocniční neodkladné péči jme zraněnou přepravili do nemocnice v Krnově,“ informoval mluvčí záchranářů Lukáš Humpl.

Albrechtičtí policisté zasahovali na ulici Zahradní ve Městě Albrechticích. „Po vzájemné slovní rozepři měl sedmapadesátiletý muž v obývacím pokoji rodinného domu bodnout nožem svou družku. Policisty a záchranáře přivolali svědci události. Podezřelý po činu z místa utekl, ale následně se dostavil sám na obvodní oddělení, kde sdělil, co udělal. Muže jsme zajistili, dechová zkouška vykázala hodnoty přesahující 2 promile a střízlivěl na záchytné stanici v Opavě,“ řekla mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Žena byla převezena do nemocnice, kde zůstala hospitalizována. „Jen dílem náhody nedošlo k vážné poruše zdraví v podobě poranění orgánů v hrudní a břišní oblasti. Po vystřízlivění byl muž zadržen a policejní komisař zahájil jeho trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu. Muž se k trestné činnosti doznal a sdělil, že svého jednání lituje. Trestní stíhání je vedeno vazebně a hrozí mu trest odnětí svobody do výše deseti let,“ řekla závěrem Jiroušková.