RÝMAŘOV | V předešlých dnech dokončilo město projekt nazvaný „Teleskopická tribuna do SVČ Rýmařov“. Projekt řešil dokončení multifunkčního charakteru velkého sálu Střediska volného času realizací výsuvného hlediště.

Foto: MěÚ Rýmařov

Předmětem dodávky byla elevace (teleskopická tribuna), která je osazena dřevěnými celočalouněnými sedačkami se sklopnými sedáky a područkami v celkovém počtu 170 míst k sezení. Konstrukce je navržena z jednotlivých podest podepřených vzpěrami ze svislých nosníků, které se při složení zasouvají do sebe a je tak možné složenou konstrukci schovat celou pod balkón. Svislé nosníky jsou osazeny vodorovnými nosníky s pojezdy. Pojezd je umožněn za pomocí koleček opatřených polyuretanovou obručí s kuličkovými ložisky. Podesty jsou vyrobeny z ocelových profilů.

Pochozí plochy podest jsou tvořeny deskami OSB, které jsou pokryty zátěžovým kobercem s příslušným certifikátem. Teleskopická elevace hlediště byla navržena na základě statického výpočtu a dle požadavků na bezpečnost vyplývajících z ČSN EN 13200-5. Konstrukce elevace je navržena tak, že nevyžaduje žádné vodící profily v podlaze sálu (v podkladu) a v případě potřeby je možné vysunout jen část hlediště. Pokud hlediště nebude zapotřebí, bude ve složené podobě zcela zasunuto pod balkónem.

Zdroj: MěÚ Rýmařov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.