LESKOVEC NAD MORAVICÍ | Zloděj se v blíže neustanovené době od začátku prosince loňského roku do 21. dubna 2020 vloupal do skladových prostor Informačního centra Mikroregionu Slezská Harta v obci Leskovec odkud odcizil čtyři elektrická kola i s elektrickými nabíjecími zdroji.

Foto: ilustrační Policie ČR

Doposud neznámý pachatel spáchal v obci Leskovec nad Moravicí přečin nebo zločin krádeže tím, že se vloupal do skladových prostor Informačního centra Mikroregionu Slezská Harta v jednom ze zdejších domů, odkud následně odcizil čtyři elektrická kola značky TOPKOLO typů LF Altar 20, LF Altar 16, LF Bend 20 a LF Bend 16 i s elektrickými nabíjecími zdroji, všechny bílé barvy se zelenými polepy a nápisy e-kolaprokraj a logem Moravskoslezského kraje, čímž poškozené právnické organizaci vznikla celková hmotná škoda na majetku ve výši 160 tisíc korun,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Tuto trestnou činnost majetkového charakteru nyní intenzivně prověřují policisté z Obvodního oddělení v Bruntále v úzké spolupráci s bruntálskými kriminalisty, přičemž jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osoby pachatele či k nálezu odcizených elektrokol, lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651 případně na bezplatnou linku tísňového volání Policie České republiky čísla 158.

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.