JANOV (FOTO) | Myslivecké odpoledne se uskutečnilo v místním kulturním areálu v sobotu 15. srpna 2020 od 15 hodin. Pro děti byly připraveny hry a soutěže. Nechybělo bohaté občerstvení v podobě mysliveckých specialit a dalších pochoutek.

Všichni návštěvníci měli možnost prohlédnout si výstavu preparovaného ptactva. Součástí akce byla i putovní výstava dvanácti finálových stromů soutěže Strom roku 2020.

Pro děti byly připraveny hry a soutěže. Děti soutěžily v různých discilpínách – například ve skoku do dálky, malováním stromu na výkres nebo střílením ze vzduchovky na terč. Děti měly k dispozici skákací hrad a také možnost si nechat namalovat něco zajímavého na obličej. V šestnáct hodin přišla na řadu ukázka techniky dobrovolných hasičů z Jindřichova, která vyvrcholila stříkáním hasičské pěny, ve které si děti zařádily.

Akci pro všechny připravila kulturní komise města Janov na Osoblažsku ve spolupráci s Honebním společenstvem Janov a mysliveckým kroužkem Stříbrňáček.

 

Podpořte tisíciletou lípu z Janova na Osoblažsku! Strom roku je ve finále

Ve finálovém kole můžete pro Strom roku hlasovat od 21. července až do 11. října 2020. Podpořit ho je možné dvěma způsoby, a to prostřednictvím DMS na čísle 87777 ve tvaru DMS STROM5 30 anebo online na webu www.stromroku.cz/finaliste/aktualni/Janovska-tisicileta-lipa. Hlasovat je možné opakovaně.