VRBNO POD PRADĚDEM | The Funkrents, tak zní název hudebního projektu baskytaristy Richarda Scheuflera a zpěvačky Inny Zůnové, který se představí fanouškům 22. března ve STŘEŠE ve Vrbně pod Pradědem. 

Foto: Plakát akce

Richard Scheufler patří k nejvýznamnějším osobnostem české hudby. K muzice se dostal jako malý kluk, vystřídal mnoho nástrojů, nakonec však zůstal u basové kytary, kterou vystudoval na Konzervatoři Jaroslava Ježka, kde ke hře na basu přidal i zpěv. Za svou karieru účinkoval v několika kapelách. Namátkou Dalibor Janda, King Size, Pražský Výběr II, Krucipüsk, Rock Opera Praha a další. Podílel se na nahrávkách Karla Gotta, Lucie Bílé, Lenky Filipové, Ladislava Křížka a jiných.

Svým zpěvem bude Richarda doplňovat zpěvačka Inna Zůnová, která vyniká hlasem světového formátu. Disponuje širokou škálou hlasového rejstříku od jemného zabarvení až po chraplák. Jako speciálního hosta si Richard pozval svého syna bubeníka, zpěváka, skladatele a hudebního producenta Richarda Scheuflera ml. Můžete jej znát z Rockopery Praha a kapely Walda Gang.

Jelikož budou muzikanti vystupovat na severní Moravě, tak si připravili pro návštěvníky akce překvapení v podobě několika písní od Věry Špinarové, kterou mají rádi.

Zdroj: Fikyno,z.s.