SLEZSKÉ RUDOLTICE | Hledáte romantické místo pro svůj svatební den? Kde jinde hledat pohádkový svět, než na zámku. Pro Váš den nabízí obřad v zámecké kapli, zámecké zahradě, zámecké expozice a nebo v malém svatebním sále.

Foto: Zdenka Spurná

Zámek Slezské Rudoltice je kulturní památka, ve kterém jsou instalovány historické sbírky. Zámek je zařízen a vybaven obrazy, uměleckými předměty, historickým mobiliářem. Patří k oblíbeným turistickým cílům a nejnavštěvovanějším objektům regionu. V době konání svatebních obřadů se turistický provoz ve svatebních prostorách zámku omezuje. Zámek Slezské Rudoltice umožňuje svatební obřady v následujících prostorách zámku.

Zámecká kaple
Vysoká kaple s barokní štukovou výzdobou a obrazy. Nachází se v přízemí východního traktu, přístupná z nádvoří. Kapacita kaple je 100 míst na sezení a cca 100 míst na stání.

Malý sál
Malý sál je určen především pro menší svatební obřady. Kapacita je do 20 osob.

Zámecký park
Park francouzského a anglického typu s udržovanou zelení. Kapacita neomezená. Informace k využití prostor rudoltického zámku ke svatebním obřadům Rudoltický zámek a zámecký park – je místem úředně určeným pro konání svatebních obřadů. Je místem, o něž snoubenci pro jeho atraktivitu jeví zájem a pro konání svatebních obřadů je proto místem vhodným.
Pro rezervaci termínu kontaktujte kastelána* zámku (tel. 603 455 591 )

Zdroj: Zámek Slezské Rudoltice

Foto: Zámek Slezské Rudoltice

Foto: Plakátek