RÝMAŘOV | Středisko volného času zajistilo online filmové promítání prostřednictvím projektu Moje kino LIVE. Projekce se uskutečňují formou živého streamu a odehrávají se v jeden konkrétní čas. Díky tomu můžete sledovat film stejně jako v kině, bez přerušování reklamami či jinými přestávkami.

Foto: Kino Rýmařov

Divák si stejně jako v běžném provozu kina vybere film v programu na webových stránkách kina a stejně jako si kupuje lístek do kina, koupí si prostřednictvím rezervačního systému e-vstupenku. Současně s elektronickou vstupenkou přijde na zadaný e-mail také odkaz na stream.

K projekci je možno se připojit už 30 minut před začátkem představení a stejně jako v kině si například povídat s ostatními diváky, v tomto případě prostřednictvím chatu. Chat funguje i po projekci, takže diváci mohou sdílet své dojmy a zážitky z právě zhlédnutého filmu.

 

 

Zdroj: MěÚ Rýmařov

ZDEŇKA SPURNÁ on EmailZDEŇKA SPURNÁ on FacebookZDEŇKA SPURNÁ on InstagramZDEŇKA SPURNÁ on Twitter
ZDEŇKA SPURNÁ
Pracuje ve společnosti Studio STA - multimediální agentura o.p.s. od roku 2011, kde dříve vykonávala funkci redaktorky. Od roku 2012 zde působí jako ředitelka společnosti a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.