BRUNTÁLSKO | Bruntálští dopravní policisté byli přizváni k prošetření kolizní situace v dopravě, ke které došlo pět minut před desátou hodinou 3. března 2021, a to na silnici mezi obcemi Valšov a Nová Pláň. Řidička tam při průjezdu pravotočivou zatáčkou najela na zledovatělou krajnici a dostala smyk.

Foto: ilustrační ZZS MSK

„Pětatřicetiletá žena z Bruntálska řídila osobní motorové vozidlo tovární značky Peugeot 206 ve směru od obce Valšov, přičemž při průjezdu pravotočivou zatáčkou najela na zledovatělou krajnici, dostala smyk, přejela do protisměru a jakmile sjela do silniční příkopy, tak automobil převrátila přes střechu,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

„Shora uvedená žena zranění neutrpěla, preventivně však byl lékařsky vyšetřen a ošetřen přivolanou osádkou sanitního vozidla její dvou a půl letý syn, který byl řádně připoután v dětské autosedačce. Orientační dechová zkouška vyzněla u řidičky negativně a celková hmotná škoda na majetku byla vyčíslena na finanční částku ve výši 50 tisíc korun,” sdělil závěrem Černohorský.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.