BRUNTÁLSKO (FOTO) | Ředitelka společnosti Studio STA – multimediální agentura o.p.s. a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko Zdeňka Spurná byla mimořádně oceněna medailí za významnou a dlouholetou spolupráci.

Foto: STA Bruntálsko

V rámci slavnostního večera, který byl finální částí projektu Česko-polská cesta po regionu, a který se uskutečnil v Kulturním, informačním a vzdělávacím centru ve Vrbně pod Pradědem v pátek 4. listopadu 2022, byla mimořádně oceněna medailí za významnou a dlouholetou spolupráci ředitelka společnosti Studio STA – multimediální agentura o.p.s. a šéfredaktorka zpravodajství STA Bruntálsko Zdeňka Spurná.

„Naše spolupráce započala pár měsíců po tom, kdy jsem založil Studio STA a zpravodajství STA Bruntálsko. Bylo to v roce 2011. Zdeňka Spurná chtěla zpropagovat mezinárodní festival, který se konal v Dívčím Hradě. Prezentaci jsme zajistili a od té doby spolupracujeme. Je to už přes 11 let. Paní ředitelka pro celou naši společnost, zpravodajství i bruntálský region odvedla velký kus práce. Za což jí moc děkujeme,“ přiblížil významnou událost zakladatel společnosti Studio STA – multimediální agentura o.p.s. Radek Vráblík.

Medaili za významnou spolupráci převzala Zdeňka Spurná z rukou zakladatele společnosti Radka Vráblíka, dekret jí předal předseda správní rady Studia STA Michal Novotný a květinu obdržela od polského prezidenta naší partnerské organizace Nyskie Towarzystwo Społeczno Kulturalne a šéfredaktora NowinNyskich Piotra Wojtasika.

„Ocenění pro mě bylo velkým překvapením. Nesmírně si ho vážím a jsem za něj moc ráda. Nechyběla mi ani slzička v očích při zamyšlení na tím, co všechno se nám za těch jedenáct let spolupráce v rámci Studia STA podařilo,“ uzavřela ředitelka Zdeňka Spurná.

 

Foto: STA Bruntálsko

Foto: STA Bruntálsko

Foto: STA Bruntálsko

Medaile Studia STA za významnou spolupráci. Foto: STA Bruntálsko