VRBNO POD PRADĚDEM | Už několik let mají turisté a návštěvníci Vrbna pod Pradědem možnost půjčit si ve městě elektrokolo, čtyřkolo nebo koloběžku a vydat se na poznávací cesty. Půjčovna kol a koloběžek byla ještě vloni umístěná v autokempinku Dolina, letošní sezónu už ji lidé najdou v centru města.

Foto: MěÚ Vrbno pod Pradědem

Letos před zahájením hlavní turistické sezóny byla půjčovna přemístěna do zahrady vedle Turistického informačního centra, která byla pro tento účel patřičně upravena. Předpovědi škarohlídů, že přemístění půjčovny povede k velkému úbytku zájemců o půjčení jízdních prostředků, se v žádném případě nenaplnily. Třeba o půjčování elektrokol je letos přinejmenším stejný zájem jako v minulosti.

O prázdninách si mohou zájemci půjčit elektrokolo, čtyřkolo nebo koloběžku v zahradě Turistického informačního centra denně od 9 do 18 hodin. Poslední výpůjčka je možná jednu hodinu před zavírací dobou.

Zdroj: MěÚ Vrbno pod Pradědem

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.