KRNOV | Na základě předchozí stanovené dohody provedli policisté Územního odboru Policie České republiky v Bruntále kontrolu zaměřenou na průjezdnost předem vytipovaných lokalit, ulic, silnic a pozemních komunikací v Krnově, a to pro motorová vozidla větších rozměrů jednotlivých složek Integrovaného záchranného systému.

Foto: ilustrační STA

„Celá tato policejní akce s přímou účastí hasičů Hasičského záchranného sboru Územního odboru v Bruntále proběhla mezi devatenáctou a dvacátou hodinou 25. října 2019 a převážně se zjišťovalo případné porušení bezpečnosti a plynulosti silničního provozu a parkování na nástupních plochách IZS v rámci města Krnova,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Opatření se zúčastnili čtyři policisté z Obvodního oddělení v Krnově ve dvou policejních vozech, tři krnovští hasiči ve dvou větších záchranářských automobilech a tři strážníci Městské policie Krnov s jedním služebním vozidlem.

„V rámci jednotlivého monitoringu a kontrol byly zjištěny drobné nedostatky, které ve své kompetenci ihned řešili místní strážníci Městské policie, šest přestupkových jednání na úseku bezpečnosti a plynulosti silničního provozu byly vyřešeny na místě v příkazním řízení a tři případy byly oznámeny příslušnému správnímu orgánu Městského úřadu v Krnově k dalšímu projednání, rozhodnutí a opatření,,” sdělil závěrem Černohorský.

KAROLÍNA ŠŤASTNÁ
Externí spolupracovník zpravodajství STA Bruntálsko.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.