SVOBODNÉ HEŘMANICE | Minulý týden jsme informovali o dopravní nehodě, která se stala v neděli 9. července 2017 kolem 18 hodiny v obci Svobodné Heřmanice na ulici Opavská. Došlo zde ke střetu osobního vozidla s motorkou.

Foto: Policie ČR

„Osobní vozidlo Audi řídila třiačtyřicetiletá žena, která z doposud zjištěných informací neměla reagovat na dopravní značku STOP a vjet do křižovatky ve chvíli, když po hlavní pozemní komunikaci přijížděl motocykl Yamaha, který řídil devětačtyřicetiletý muž. Došlo ke střetu, při kterém motorkář a jeho spolujedoucí spadli na vozovku. Motorkář utrpěl těžká zranění a byl letecky transportován do nemocnice v Ostravě. Jeho spolujedoucí utrpěla zranění, pro která byla transportována do nemocnice v Krnově,“ informovala mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

Policisté pátrají po dvojici svědků nehody, kteří mohou objasnit okolnosti této události. „Jedná se o řidiče dodávkového vozidla bílé barvy, které má na kapotě v přední části automobilu zeleno-stříbrné šikmé pruhy ve dvou řadách, tento řidič jel za osobním vozidlem Audi a dále hledáme řidiče osobního vozidla nezjištěné značky, který jel v době události za motocyklem Yamaha,“ řekla dále Jiroušková.