OSOBLAHA | S nevídanou agresivitou si počínal teprve patnáctiletý mladík, který v Osoblaze napadl dvanáctiletého chlapce na autobusové zastávce. Po té napadl fyzicky i jeho otce, který ho napomenul. Muž si to nenechal líbit a dal mu čelo. Všichni tři skončili v péči lékařů.

Foto: ilustrační STA Bruntálsko

„Chvíli po dvanácté hodině napadl patnáctiletý hoch dvanáctiletého chlapce na autobusové zastávce v Osoblaze. Měl mu dvakrát udeřit hlavou o autobusovou zastávku. Způsobil mu poranění ve vlasové části,” informoval mluvčí policie René Černohorský.

Otec napadeného chlapce přijel tento incident na zastávku řešit. „Sedmačtyřicetiletého muže po slovní rozepři patnáctiletý chlapec udeřil pěstí do obličeje a zlomil mu nosní kůstky a poranil ret. Muž mu dal čelo, způsobil mu tak poranění ve vlasové části. Všichni tři vyhledali lékařské ošetření. Policisté se incidentem dále zabývají,” sdělil závěrem mluvčí policie.

Policisté obvodního oddělení ve Městě Albrechticích vedou prověřování v trestní věci, kde je dáno podezření ze spáchání přečinu výtržnictví.