BRUNTÁLSKO | V průběhu víkendu policisté řešili několik případu agresivního jednání pod vlivem alkoholu, tři muži skončili na záchytné stanici v Opavě. Jejich protiprávní jednání bude postoupeno příslušným správním orgánům k projednání.

Foto: Policie ČR

„17. června 2018 zasahovali bruntálští policisté na ulici Dělnická v Bruntále, kde měl třiačtyřicetiletý muž vulgárně a fyzicky napadat svou přítelkyni.  Následně z bytu odešel a v nočních hodinách se vrátil a dožadoval se vstupu do bytu. Policisté muže zajistili, při dechové zkoušce mu naměřili hodnoty přesahující 3 promile a střízlivěl na záchytné stanici,“ sdělila mluvčí bruntálské policie Pavla Jiroušková.

„16. června 2018 v odpoledních hodinách byli přivoláni krnovští policisté do obce Lichnov. Zde měl jednačtyřicetiletý  muž pod vlivem alkoholu vulgárně napadat bývalou manželku. Nereagoval na výzvy policistů, tak byl zajištěn. Dechová zkouška u něj vykázala hodnoty přes 2,5 promile. Skončil také na záchytné stanici,“ informovala o dále Jiroušková.

„V Rýmařově v baru na ulici Mlýnská měl 20letý mladík v brzkých ranních hodinách 15. června  2018 pod vlivem alkoholu vulgárně napadat hosty i obsluhu. Nereagoval na výzvy policistů, tak byl zajištěn. Orientační dechovou zkouškou mu policisté naměřili hodnotu přes 1,5 promile a střízlivěl v Opavě na záchytné stanici.,“ řekla závěrem Jiroušková.