KRNOV | Vodohospodáři z Povodí Odry budou prodávat ryby na vánoční stůl opět z vlastní produkce. Mimořádná veterinární opatření na Petrově rybníce v Krnově, která byla v loňském roce nařízena a celý Petrův rybník musel byt vypuštěn a desinfikován, byla účinná. Virus se v rybníku letos neobjevil. Předvánoční prodej ryb na Petrově rybníce bude zahájen 15. 12. 2020 a to nejen prodejem kapra, ale i velice kvalitní lososovité ryby. 

Foto: ilustrační – Pixabay

Po úspěšném výlovu Petrova rybníka, který se uskutečnil v polovině listopadu 2020 bez přítomnosti veřejnosti vzhledem k opatřením covid-19, můžeme zahájit prodej ryb na všech našich prodejnách (Žermanice, Opava a Petrův rybník). Celkem bylo sloveno 60 tun ryb. V nabídce jsou kapři a také lososovité ryby. Doufáme, že si k nám naši zákazníci opět najdou cestu,“ konstatoval vedoucí rybného hospodářství státního podniku Povodí Odry Ivo Jedlička.

Foto: Povodí Odry

 

Prodejní doba:

Krnov Petrův rybník od 15. 12 do 23. 12. 9-17 hod

                                    do 15. 12. po,út,čt 9-15 hod

                                                    st,pá,so 9-17 hod 

                                                     ne         9-13 hod

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.