KRNOV | Nejen pestrá nabídka zájmových útvarů, ale také bohatý doprovodný program čeká ty, kdo ve středu 6. září zavítají na Hlavní náměstí. Od 9.00 do 18.00 hodin se zde totiž uskuteční akce nazvaná Startujeme se SVČ Krnov.

Foto: Plakát akce

„Návštěvníci se mohou těšit na nafukovací atrakce nebo malování na obličej. Připraven bude také koutek pro nejmenší a chybět nebude občerstvení a spousta dalšího,“ popisuje za organizátory pracovnice SVČ Krnov Tereza Jeřábková.

Od 9.00 do 17.30 hodin budou zájemcům k dispozici workshopy, v rámci kterých se představí jednotlivé kroužky, jejichž členové akci obohatí svými vystoupeními v 9.30 a v 16.15 hodin. V 10.00 hodin odstartuje Běh naděje, ve 14.30 hodin vystoupí skupina Vox Martina Kachlíka a v 17.00 hodin se představí dětská kapela The Lucky Ones.

„Samozřejmou součástí bude také možnost zápisu do kroužků, ke kterému zveme všechny děti i mládež, ale i školky, školy a širokou veřejnost,“ doplňuje Tereza Jeřábková s tím, že kdo nebude mít čas ve středu, najde stánek s nabídkou kroužků už v pondělí 4. září od 8.30 do 16.00 hodin u Bauerova památníku.

Zájmových útvarů je pro školní rok 2023/24 v krnovském středisku volného času připraven bezpočet a vybrat by si měl každý. Pestrou nabídku obohatí rovněž novinky, a to v podobě Dance Yogy nebo kroužku Poslušný pes, jenž je zaměřený na fyzickou kondici psa i psovoda. Podrobnější informace, včetně brožury s nabídkou zájmových útvarů, zájemci získají rovněž v recepci SVČ Krnov.