KARLOVICE | Na kosárně v Karlovicích proběhlo v sobotu 30. července oblíbené Fajne léto. I přes deštivé počasí si ho užili malí i velcí návštěvníci. Akce byla organizována v rámci TECHNOTRASY a spolufinancoval ji Moravskoslezský kraj.

Foto: Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace

Během dne návštěvníky několikrát přivítala moderátorka akce, ředitelka Střediska volného času Bruntál, paní Jana Franková. „Jsem ráda, že se potkáváme na již tradičním Fajnem létě, které se koná vždy poslední sobotu v červenci,“ dodala moderátorka. Počasí během dne moc nepřálo, ale ani to neodradilo návštěvníky přijít si zasoutěžit a prohlédnout si prostory kosárny. O bohatý animační program i hudební doprovod se opět i letos postaralo Středisko volného času Bruntál.

A nebylo to jen o zábavě a hrách, ale připravena byla i degustace výborných regionálních potravin. Usměvavé zaměstnankyně Muzea v Bruntále tak návštěvníkům nabídly například koláče z pekařství Bílčice, chleba se škvarkovou a bůčkovou pomazánku z Těšínských jatek nebo jesenickou čokoládu z čokoládové manufaktury Xocolãtl.

Foto: Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace

Zdroj: Muzeum v Bruntále, příspěvková organizace