DVORCE | Policisté z Obvodního oddělení v Bruntále během běžného výkonu své služby pár minut po půlnoci 4. července 2020 kontrolovali na ulici Komenského v obci Dvorce třiapadesátiletého muže z Bruntálska, který se choval podezřele, jevil známky požití návykových látek, bezprostředně ohrožoval bezpečnost a plynulost silničního provozu a rovněž svým chováním ohrožoval svůj život a zdraví.

Foto: STA Bruntálsko

„Při následném jednání policisté z jeho úst cítili silný zápach marihuany a při osobní prohlídce a prohlídce jeho batohu bylo zjištěno, že má u sebe dvě rostliny konopí setého o přibližné velikosti vzrůstu 30 centimetrů. Na základě těchto skutečností byl třiapadesátiletý muž vyzván k vydání dvou rostlin k laboratornímu zkoumání a zjištění přesného množství THC účinné látky,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

Celá záležitost, jakož i původ těchto rostlin, případné naplnění skutkové podstaty některého z trestných činů či protiprávního jednání přestupkového charakteru a další okolnosti jsou nadále v intenzivním prošetřování a v prověřování ze strany bruntálských policistů a kriminalistů.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.