KRNOV | Při jedné z pravidelných kontrol skateparku ve středu 13. května 2020 večer zde strážníci spatřili mladíka, který po příjezdu na skateboardu k jedné z laviček začal pít víno. Protože provozní řád zde zakazuje konzumaci alkoholu, jeden se strážníků šestadvacetiletého muže upozornil na nevhodnost jeho počínání. Mladík s tím však nesouhlasil a argumentoval tím, že je již plnoletý a popíjení se může věnovat, kdekoliv se mu zachce.

Foto: ilustrační – STA Bruntálsko

Protože vytrvale odmítal, že by z jeho strany došlo k jakémukoliv pochybení, bylo mu oznámeno, že věc bude předána k dořešení správnímu orgánu. Když byli strážníci na odchodu, muž podal lahev dalšímu poblíž stojícímu mladíkovi. Ten se z ní rovněž napil a také on na následnou výtku strážníků reagoval tím, že vzhledem k své plnoletosti si může popíjet, kde chce, a že o žádném zákazu neví. Protože navíc vytrvale odmítal prokázat svou totožnost, byl převezen na služebnu Policie ČR, kde se následně podařilo dvacetiletého mladíka ztotožnit. Také jeho počínáním se tak nyní bude zabývat správní orgán.

Zdroj: MěÚ Krnov

REDAKCE STA on EmailREDAKCE STA on FacebookREDAKCE STA on InstagramREDAKCE STA on Twitter
REDAKCE STA
Redakce zpravodajství STA Bruntálsko přináší každodenní aktuální informace z bruntálského regionu, ale i Moravskoslezského kraje.

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.