KRNOV | Počteníčko je program pro nejmenší, který v knihovně pravidelně připravují v rámci celorepublikového projektu S knížkou do života / Bookstart. Ten je určen převážně dětem od narození až do tří let věku a samozřejmě také jejich rodičům. Akce se koná 26. dubna 2023 od 9 – 11:30 hodin.

Foto: Plakát

„Nebojte se, nezapomněli jsme a POČTENÍČKO pro nejmenší v dubnu v každém případě bude. Tento program pro naše nejmenší čtenáře máme totiž opravdu hodně rádi a nedokážeme si bez něj už knihovnu představit,” sdělují z Městské knihovny.

„Každý měsíc tak můžete počítat s tím, že se budete moci vydat společně s námi na cestu ke čtenářství vašich dětí. POČTENÍČKA chystáme pod hlavičkou skvělého projektu S knížkou do života / Bookstart, jehož hlavním cílem je poukázat na význam a důležitost čtení, čtenářství a čtenářské gramotnosti pro všestranný vývoj dětí. Jak je už na našich setkáních zvykem, nebude chybět atraktivní a interaktivní program s hranou pohádkou, zábavnými tvůrčími nebo pohybovými aktivitami a samozřejmě těmi nejlepšími knihami pro nejmenší čtenáře,” zvou na akci pořadatelé.