LESKOVEC NAD MORAVICÍ | Poblíž fotbalového hřiště v Leskovci nad Moravicí se porvala skupinka osob. Incidentu se snažila zabránit devatenáctiletá žena. Musela být nakonec ošetřena v nemocnici.

Foto: ZZS MSK

Po třetí hodině ranní v neděli 13. srpna 2017 došlo poblíž fotbalového hřiště v Leskovci nad Moravicí ke slovní rozepři mezi dvěma skupinkami osob, které následně přešlo do fyzického napadení. „Jak bylo dosavadním šetřením zjištěno, tak tři místní muži ve věku osmnáct, devatenáct a dvacet let byli několika osobami napadeni, a to údery pěstí do obličejů a těla. Když se incidentu snažila zabránit devatenáctiletá žena z Bruntálu, tak i ona byla fyzicky napadena shozením na zem, přičemž si poranila koleno a dále byla udeřena do břicha, což mělo za následek její lékařské vyšetření a ošetření v krnovské nemocnici s neustanovenou dobou léčení,” sdělil mluvčí policie René Černohorský.

„Dále byla mladé ženě způsobena škoda na ošacení ve výši jednoho tisíce korun a po napadení jí byl také odcizen mobilní telefon značky Samsung Galaxy A3 zlaté barvy v hodnotě pěti a půl tisíce korun. Ke zranění žádných jiných zúčastněných osob nedošlo a celá záležitost je nadále v prověřování ze strany policistů Obvodního oddělení v Bruntále,” řekl závěrem Černohorský.

Jakékoli informace, které by vedly ke zjištění osob pachatelů výše uvedeného přečinu výtržnictví a přečinu ublížení na zdraví, dále poznatky k důvodům jejich počínání a tedy k řádnému objasnění věci lze kdykoli telefonicky sdělit, byť i anonymně, na bruntálské policejní číslo 974 731 651.