KRNOV | Spolek Trenéři na Krnovsku ve spolupráci s městem Krnovem pořádají další školení pro trenéry, tentokrát na téma přenos výkonu a sebevědomí z tréninku do soutěže. Koná se v pondělí 24. dubna od 18.00 hodin v SVČ Krnov. Lektorem bude David Vavruška, jeden z nejvyhledávanějších lektorů a mentálních koučů v ČR. Vstup je zdarma.

Foto: Plakát akce

„Seminář bude o tom, co nás pálí ve sportu všechny zřejmě nejvíc. Klidný, vyrovnaný, standardní výkon z tréninku se najednou pod tlakem všech možných okolností v soutěži nebo v utkání mění v nervózní, uspěchané a zbrklé jednání, které končí smutkem a nepochopením toho, co se vlastně stalo. Nástroje pro uchopení a zvládnutí toho problému dostanete na tomto semináři. Na všechny své svěřence nemůžeme jít stejně. Protože nám většina z nich buď nebude rozumět, nebo se nás prostě bude jen bát. A ve strachu, panice a v prostředí zbavené jistoty, důvěry a podpory se jako lidé prostě neučíme. Jak tedy využít našich rozdílností k úspěšnému vedení jedince nebo týmu?,“ říká předseda spolku Václav Sigmund.

Akce je určena nejen pro trenéry sportovních klubů a pohybových kroužků, zúčastnit se může kdokoliv, koho toto téma zajímá. Registrace probíhá do čtvrtka 20. dubna na e-mailu trenerinakrnovsku@seznam.cz. Kapacita sálu je omezena, malé občerstvení zajištěno