KRNOV | Nadcházející tropické dny budou mít možnost lidé trávit na venkovním koupališti v Krnově. Jeho brány se otevřou ve středu 16. června, provozní doba bude denně od 9.00 do 19.00 hodin.

Foto: MěÚ Krnov

 „Kromě bazénů bude zprovozněn minigolf a otevřeny by měly být všechny bufety. Prozatím nebudou na koupališti k dispozici vodní nafukovací atrakce, s jejich zařazením počítáme na začátku prázdnin,“ řekla vedoucí sportovních a rekreačních zařízení Alžběta Nykodymová z Technických služeb Krnov.

Vzhledem k aktuálně platným hygienickým opatřením platí kapacitní limit koupaliště 880 osob a pracovníci nesmějí na koupaliště vpustit návštěvníky, kteří před zakoupením vstupenky v pokladně nebudou mít k dispozici jedno z následujících potvrzení:

– absolvování PCR testu v posledních 7 dnech;

– absolvování POC antigenního testu v posledních 72 hodinách;

– absolvování testu v práci či ve škole v posledních 72 hodinách (= čestné prohlášení);

– laboratorně potvrzené prodělání onemocnění covid-19, které není starší jak 180 dní;

– alespoň 22 dnů po první dávce vakcíny, přičemž mezi podáním první a druhé dávky nesmí uplynout víc, než 90 dnů a od druhé dávky více než 9 měsíců;

– u jednodávkové vakcíny musí od očkování uplynout alespoň 14 dní, ale ne více než 9 měsíců.

V souvislosti se zahájením provozu koupaliště bude ve středu 16. června pozastaven provoz městských lázní. „V případně nepříznivého počasí bude koupaliště uzavřeno a naopak se otevře krytý bazén a sauna. Aktuální informace budou vždy daný den na našich stránkách,“ uvedla Alžběta Nykodymová.

Zdroj: MěÚ Krnov

Chci dostávat čerstvé zprávy z našeho regionu

Děkujeme za Vaše přihlášení.