DOLNÍ MORAVICE | Letošní osmnáctý ročník Krajského volejbalového turnaje v Dolní Moravici zná svého vítěze. Pohár si odvezl tým Pumpaři Bruntál.

Místní organizace ČSSD v Dolní Moravici letos uspořádala tradiční osmnáctý ročník Krajského volejbalového turnaje. Hrálo se na něm o pohár předsedy moravskoslezské sociální demokracie Miroslava Nováka. Akce se zároveň konala pod záštitou poslance Parlamentu ČR Ladislava Velebného a partnerem akce bylo Studio STA – multimediální agentura o.p.s.

Tradiční sportovní zážitek začal ve Sportovním areálu TJ Dolní Moravice na Rýmařovsku v sobotu 2. září 2017 od 9 hodin. Od 8 hodin proběhla prezentace účastníků, v 9.10 hodin slavnostní zahájení Krajského volejbalového turnaje. Úvodní slovo pronesl místní předseda sociální demokracie Lumír Pohaněl a poslanec Parlamentu ČR Ladislav Velebný.

Během celodenního sportovního klání nechybělo ani občerstvení a tombola. Letošní osmnáctý ročník vyhrál tým Pumpaři Bruntál. Na druhém místě se umístilo družstvo Véska ze Starého Města a třetí příčku obsadil tým Pardi z Rýmařova. Čtvrtí byli sportovci z Lapajo Karviná a pátí Pohodáři z InfoGoldu. Letošním nejstarším hráčem volejbalového turnaje se stal Bořivoj Kobolka a nejsympatičtější hráčkou Zuzana Nolčová. Ceny předával také krajský předseda sociální demokracie a bývalý hejtman Moravskoslezského kraje Miroslav Novák.

Na akci nechyběla ani večerní zábava s reprodukovanou hudbou. O průvodní slovo se postaral asistent poslance Radek Vráblík a kandidát do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR Jaroslav Kala.